top of page
PRACTICE AREAS

NASZE
USŁUGI
 

imgbin_skyscraper-architecture-high-rise-building-png (1).png

KANTOWER 

Finance & Development

Kantower solo beztla_edited.png

NIERUCHOMOŚCI

Specjalizujemy się w branży nieruchomości i związanymi z nią kwestiami finansowymi. Inwestujemy w projekty deweloperskie na terenie Śląska. Jednym z nich jest osiedle komfortowych domów w zabudowie bliźniaczej w lokalizacji Będzin-Grodziec. Budynki są tradycyjnie murowane, ocieplone 15-centymetrowym styropianem oraz pokryte tynkową elewacją z drewnianym dekorem. Wykorzystujemy w nich przyjazny środowisku system ogrzewania, który bazuje na energii słonecznej. Dzięki temu właściciele domów zaoszczędzą na rachunkach za utrzymanie domów. W planowaniu kolejnych inwestycji również myślimy postępowo oraz zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

 

Udzielamy też rzetelnego i bezstronnego doradztwa finansowego w zakresie zaciągania kredytów na zakup lub budowę nieruchomości. Obsługujemy osoby prywatne i przedsiębiorców.

 

DOFINANSOWANIE NA BUDOWĘ NIERUCHOMOŚCI

Wykorzystujemy nasze doświadczenie na rynku nieruchomości w świadczeniu doradztwa finansowego dla inwestorów, przedsiębiorców i przedstawicieli gmin. Zajmujemy się funduszami unijnymi i pozyskiwaniem dotacji na zakup lokali i budynków. Udzielamy porad w zakresie pozyskiwania środków, sporządzamy biznesplany oraz przygotowujemy dokumenty aplikacyjne.

 

W celu uzyskania unijnej dotacji na nabycie nieruchomości przedsiębiorca musi spełnić wiele warunków. Jednym z nich jest to, że lokal musi być niezbędny do realizacji projektu i będzie wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem określonym w umowie o dofinansowanie. Pomagamy naszym klientom w rzetelnym spełnieniu tego wymogu. Przeprowadzamy ich przez proces wyboru projektu, który zwiększy ich szanse na pozyskanie środków.

Zdjęcie szklanego dachu
bottom of page