NASZE
USŁUGI
 

imgbin_skyscraper-architecture-high-rise-building-png (1).png

KANTOWER 

Finance & Development

Kantower solo beztla_edited.png

LEASING SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Leasing samochodów ciężarowych to prosta i bezpieczna metoda finansowania, dzięki której w przedsiębiorstwie można niedrogo użytkować niezbędne do pracy pojazdy. Usługa łączy ze sobą elementy kredytu oraz wynajmu. Klient firmy leasingowej podpisuje umowę, w której zobowiązuje się do opłacania comiesięcznych rat. W zamian korzysta z nowej lub używanej ciężarówki przez określony w treści dokumentu czas. Po wygaśnięciu umowy można wykupić przedmiot na własność za wartość umowną lub oddać usługodawcy.

 

W większości przypadków procedura podpisania umowy leasingowej jest nieskomplikowana, jednak szukanie dogodnej oferty bywa czasochłonne. W naszej firmie pomagamy w sprawnym znalezieniu usług, które są dostosowane do potrzeb klientów, udzielamy doradztwa finansowego i pomagamy w dopełnieniu formalności.

 

LEASING ŚRODKÓW TRANSPORTU DROGOWEGO DLA NOWYCH FIRM

Leasing środków transportu drogowego jest szczególnie korzystny dla początkujących przedsiębiorców, którzy nie mają jeszcze zdolności kredytowej ani oszczędności na inwestycje w pojazdy. Ciężki transport jest chętnie finansowany przez większość leasingodawców. Warto przy tym pamiętać o tym, że w przypadku leasingu samochodów ciężarowych należy upewnić się, czy przedmiot umowy na pewno należy do tej kategorii pojazdów. To istotna informacja, ponieważ rozliczanie takiej usługi wygląda inaczej niż w przypadku aut osobowych. W tym celu trzeba sprawdzić w ustawie o podatku od towarów i usług, czy dany pojazd spełnia wymagania określone w prawnej definicji samochodów ciężarowych.

Zdjęcie szklanego dachu