NASZE
USŁUGI
 

imgbin_skyscraper-architecture-high-rise-building-png (1).png

KANTOWER 

Finance & Development

Kantower solo beztla_edited.png

KREDYT

W jakim banku najlepiej wziąć kredyt mieszkaniowy, samochodowy lub inwestycyjny? Nasi doradcy zajmują się porównywaniem ofert i pomagają klientom w wyborze najkorzystniejszej z nich. Co więcej, zapewniamy pełen nadzór nad całym procesem kredytowym:

  • udzielamy niezależnego i bezstronnego doradztwa finansowego;

  • przygotowujemy dokumentację i wnioski kredytowe;

  • przekazujemy i analizujemy uzyskaną decyzję o przyznaniu kredytu;

  • konsultujemy treść umowy kredytowej i wspieramy w spełnieniu warunków koniecznych do jej podpisania.

 

Współpraca z ekspertami stanowi gwarancję tego, że decyzje pożyczkobiorcy w kwestii kredytu są podejmowane w pełni świadomie.

 

KREDYTY ODDŁUŻENIOWE

Przed udzieleniem kredytu każdy bank dokonuje oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Zanim klient złoży wniosek ma kilka możliwości, aby ją zwiększyć. Wystarczy zadbać o optymalizację budżetu domowego, spłacić zaległe raty za sprzęty RTV i AGD czy inne przedmioty oraz wybrać kwotę pożyczki, która jest realna do spłacenia w sytuacji zawodowej danej osoby. Natomiast klientom mającym problem z systematyczną spłatą zobowiązań finansowych doradzamy, jak uzyskać kredyt oddłużeniowy. W ramach usług z zakresu restrukturyzacji firm pomagamy w konsolidacji zadłużenia. Procedura polega na połączeniu kilku długów wobec różnych wierzycieli w jeden, co ułatwia spłatę zaległych zobowiązań. Comiesięczna rata jest dostosowana do aktualnych możliwości finansowych dłużnika.

Zdjęcie szklanego dachu

Potrzebujesz więcej informacji w związku z naszymi usługami?

Pozwól, że
skontaktujemy się z Tobą:

 

Dziękujemy, wysłano do Kantower!