top of page
PRACTICE AREAS

ZARABIAJ
Z KANTOWER
 

imgbin_skyscraper-architecture-high-rise-building-png (1).png

KANTOWER 

Finance & Development

Kantower solo beztla_edited.png

[TRWA AKTUALIZACJA OFERTY  DOT. NOWEGO PROJEKTU]

INWESTYCJE DEWELOPERSKIE

Nasze inwestycje deweloperskie czekają na właścicieli. Oferujemy przestronne domy o funkcjonalnych rozkładach, które znajdują się w wygodnym punkcie komunikacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby nabywcy mogli wprowadzić się i rozpocząć urządzanie wnętrz w ustalonym terminie.

 

Tworzymy wyłącznie zabezpieczone projekty deweloperskie, które są zgodne z obowiązującymi przepisami oraz wszelkimi bieżącymi zmianami w ustawie. Na budowach zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców i wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, m.in. nowoczesne i szczelne systemy ocieplenia. Sięgamy też po energooszczędne produkty, aby właściciele domów mogli zaoszczędzić na rachunkach i utrzymaniu nieruchomości.

 

ZABEZPIECZONA INWESTYCJA DEWELOPERSKA

Zabezpieczona inwestycja deweloperska to gwarancja ochrony interesów nabywcy. Dzięki temu zakup domu jest obciążony niewielkim ryzykiem. Zgodnie z naszym prawnym obowiązkiem zabezpieczamy wszystkie umowy deweloperskie, które zawieramy. Zazwyczaj do podpisania dokumentu dochodzi, gdy budynek jest jeszcze w trakcie budowy, dlatego chcemy zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa. Ponadto realizujemy inwestycje ze środków własnych, a tereny, na których powstaje nieruchomość, są naszą wyłączną własnością.

 

INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI NA KREDYT

Zapewniamy doradztwo kredytowe dla osób, które planują inwestycje w nieruchomości z naszej oferty. Udzielamy wsparcia w szukaniu korzystnych ofert kredytów hipotecznych oraz przygotowaniu dokumentacji i dopełnieniu formalności w wybranym banku. Co więcej, wykorzystujemy nasze doświadczenie w prowadzeniu doradztwa finansowego dla inwestorów. Pomagamy im w pozyskaniu kredytów oraz dotacji na sfinansowanie kosztów budowy osiedli mieszkaniowych, domów jedno- i wielorodzinnych oraz biurowców i nieruchomości komercyjnych.

Zdjęcie szklanego dachu

Interesują Cie informacje w związku z nowym projektem deweloperskim?

Pozwól, że
skontaktujemy się z Tobą:

 

Dziękujemy, wysłano do Kantower!

bottom of page