Panele DREAMHEAT

Folie grzewcze Dream Heat – ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie jest jednym z elementów, o który powinien zadbać każdy właściciel domu jednorodzinnego czy mieszkania. W klimacie umiarkowanym niskie temperatury powietrza w okresie zimowym nie zapewniają komfortu termicznego nawet w najszczelniejszym i najlepiej ocieplonym budynku. Nowoczesne technologie grzewcze dostępne na rynku stwarzają wiele możliwości wyboru produktów, które pozwalają stworzyć nie tylko optymalny, ale też ekonomiczny system grzewczy. Jedną z takich technologii jest ogrzewanie podczerwienią.Przechwytywanie

Jako firma deweloperska, która zajmuje się realizowaniem inwestycji budowlanych przeznaczeniem na mieszkania, wiemy, jakie instalacje sprawdzają się najlepiej. Dlatego proponujemy klientom nowoczesne i wyjątkowo funkcjonalne folie grzewcze Dream Heat. Montowane na powierzchni podłogi, powodują jej szybkie nagrzewanie. Cierpło szybko rozprzestrzenia się przenoszone zarówno przez powietrze, jak i przez ściany. W efekcie temperatura wnętrza wzrasta do optymalnego poziomu.

Ekonomiczne ogrzewanie podczerwienią INFRA RED Dream Heat

Folia grzewcza pod panele stanowi połączenie włókien węglowych z pastą karbonową. Jej powierzchnie zewnętrzne tworzą dwie warstwy laminatu. Łącznie struktura maty składa się z jedenastu warstw o całkowitej grubości około 0,7 mm. Jest to ogromna zaletą materiału, gdyż nie wymaga zapewnienia tak dużej ilości miejsca, jak w przypadku tradycyjnego systemu rurek grzewczych. Ogrzewanie podczerwienią jest nie tylko ekonomiczne, ale również bezpieczne. Fale elektromagnetyczne emitowane przez matę są identyczne z tymi, jakie wydzielają ludzie, zwierzęta czy meble i przedmioty codziennego użytku.

Folie grzewcze Dream Heat mają też wiele innych zalet:

  • są łatwe w montażu,
  • szybko nagrzewają pomieszczenie,
  • nie wymagają instalacji grzewczej ani kotła C.O.,
  • są bardzo tanie w eksploatacji,
  • mogą być układane na dowolnych powierzchniach i pod różnymi materiałami,
  • zajmują bardzo niewiele miejsca,
  • są ekologiczne – nie emitują CO2.

Folie grzewcze pod panele są też przystosowane do regulowania poziomu grzania. Pozwala to na kontrolowanie temperatury w pomieszczeniu i poziomu zużycia energii. Można w nie wyposażać nieruchomości deweloperskie, ale też domy i mieszkania prywatne, biura, obiekty użyteczności publicznej. Ogrzewanie podczerwienią INFRA RED Dream Heat sprawdza się zarówno w roli systemu podstawowego, jak i pomocniczego.

Przechwytywanie3

Dream Heat to nie tylko sama folia! 🙂 Jeśli planujesz samodzielny montaż naszego systemu ogrzewania, nie musisz się zastanawiać, które i jakie narzędzia będą Tobie potrzebne do jej położenia.

✔️ Zamawiając folię DH, możesz wybrać także:
➡️ Pianki i folie izolacyjne,
➡️ Taśmy, złączki, kable,
➡️ Narzędzia do cięcia i zaciskania kabli.

Często Zadawane Pytania