„Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.”

~ Winston Churchill

Czym się zajmujemy?

Doradztwo finansowe, które oferujemy, obejmuje pomoc w doborze produktu finansowego, który z jednej strony zaspokoi potrzeby klienta, a z drugiej będzie na miarę jego możliwości finansowych, niezbędnych do spłaty zobowiązania. Doradzamy w doborze różnych produktów.

Oferujemy kompleksowe przygotowanie planów restrukturyzacyjnych dla przedsiębiorców, opierając się na aktualnych przepisach prawa, jak również oferujemy pomoc przy przeprowadzeniu procedury upadłościowej

KREDYTY

• kredyt gotówkowy,
• kredyt hipoteczny,
• kredyt dla firm

RESTRUKTURYZACJA ORAZ UPADŁOŚĆ

LEASING

UBEZPIECZENIA

Restrukturyzacja oraz Upadłość

Oferujemy kompleksowe przygotowanie planów restrukturyzacyjnych dla przedsiębiorców jak również dla osób prywatnych, opierając się na aktualnych przepisach prawa. Obsługa wiąże się także z analizą stanu niewypłacalności, potencjalnych ryzyk i powinności wynikających z przepisów prawa. Jedną z oferowanych usług jest także przygotowywanie wniosków o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego oraz dobór właściwego postępowania restrukturyzacyjnego. Ponadto, w zależności od sytuacji podmiotu, dopasujemy optymalne rozwiązania przewidziane w przepisach prawa. Wspieramy naszych Klientów w procesach negocjacji z wierzycielami przy zawieraniu ugód, porozumień dotyczących realizacji zobowiązań w celu uniknięcia ogłoszenia upadłości.

Jako nasz klient masz możliwość skorzystania z oferty Kancelarii, która doradza we wdrożeniu procedur upadłościowych w przypadku podmiotów już niewypłacalnych, a więc tych, które utraciły już zdolność do wykonywania swoich wymagalnych zobowiązań pieniężnych. Z uwagi na współpracę ze specjalistami w dziedzinie ekonomii.

Doradztwo finansowe

Funkcjonowanie firm w obecnych realiach gospodarczych wiąże się z koniecznością stałego przepływu środków finansowych. Brak ruchu w tej dziedzinie jest jednoznaczny z zastojem produkcji i brakiem postępu, a to pierwszy krok do upadku. Środki finansowe niezbędne na zakup surowców produkcyjnych, maszyn, technologii, a także na inwestowanie czy szkolenie pracowników mogą być pozyskiwane ze źródeł zewnętrznych. Banki i firmy leasingowe oferują szeroki wybór form finansowania, takich jak kredyty gotówkowe, inwestycyjne, obrotowe czy leasing. Ze środków bankowych mogą też korzystać osoby prywatne, które planują zakup nieruchomości deweloperskiej czy budowę własnego domu. Do popularnych produktów finansowych na taki cel należą kredyty hipoteczne. Są one udzielane na wiele lat, stanowiąc poważne obciążenie domowego budżetu. Dlatego wybór odpowiedniej opcji powinien być dobrze przemyślany.

Pomagamy w wyborze produktu finansowego

Zarówno finansowanie działalności gospodarczej, jak i zakupu domu wymaga dokładnego przeanalizowania potrzeb oraz możliwości klienta. Kredyty hipoteczne czy obrotowe są spłacane przez wiele lat, niosąc za sobą dodatkowe, często niemałe koszty. Decydując się na taką opcję, należy dokonać analizy dostępnych ofert i wybrać tę, która przyniesie najwięcej korzyści przy najmniejszym obciążeniu. Ilość dostępnych na rynku produktów finansowych jest bardzo duża, dlatego przeprowadzenie takiej analizy wymaga wiedzy i doświadczenia.

Adres

KANTOWER SP. Z O.O.
UL. WROCŁAWSKA 54
40-217 KATOWICE
biuro@kantower.pl

Kontakt

Aleksandra
Restrukturyzacje
+ 48 660 225 125
Lucyna
Finansowanie
+ 48 502 392 800
Vanessa
Ubezpieczenia
+ 48 501 397 337
Menu