Czym się zajmujemy?

Doradztwo finansowe, które oferujemy, obejmuje pomoc w doborze produktu finansowego, który z jednej strony zaspokoi potrzeby klienta, a z drugiej będzie na miarę jego możliwości finansowych, niezbędnych do spłaty zobowiązania. Doradzamy w doborze różnych produktów.

KREDYT GOTÓWKOWY

KREDYTY HIPOTECZNE

KREDYTY DLA FIRM

LEASING

UBEZPIECZENIA

Doradztwo finansowe

Funkcjonowanie firm w obecnych realiach gospodarczych wiąże się z koniecznością stałego przepływu środków finansowych. Brak ruchu w tej dziedzinie jest jednoznaczny z zastojem produkcji i brakiem postępu, a to pierwszy krok do upadku. Środki finansowe niezbędne na zakup surowców produkcyjnych, maszyn, technologii, a także na inwestowanie czy szkolenie pracowników mogą być pozyskiwane ze źródeł zewnętrznych. Banki i firmy leasingowe oferują szeroki wybór form finansowania, takich jak kredyty gotówkowe, inwestycyjne, obrotowe czy leasing. Ze środków bankowych mogą też korzystać osoby prywatne, które planują zakup nieruchomości deweloperskiej czy budowę własnego domu. Do popularnych produktów finansowych na taki cel należą kredyty hipoteczne. Są one udzielane na wiele lat, stanowiąc poważne obciążenie domowego budżetu. Dlatego wybór odpowiedniej opcji powinien być dobrze przemyślany.

Pomagamy w wyborze produktu finansowego

Zarówno finansowanie działalności gospodarczej, jak i zakupu domu wymaga dokładnego przeanalizowania potrzeb oraz możliwości klienta. Kredyty hipoteczne czy obrotowe są spłacane przez wiele lat, niosąc za sobą dodatkowe, często niemałe koszty. Decydując się na taką opcję, należy dokonać analizy dostępnych ofert i wybrać tę, która przyniesie najwięcej korzyści przy najmniejszym obciążeniu. Ilość dostępnych na rynku produktów finansowych jest bardzo duża, dlatego przeprowadzenie takiej analizy wymaga wiedzy i doświadczenia.

Adres

KANTOWER SP. Z O.O.

UL. PORCELANOWA 23M

40-246 KATOWICE

Kontakt

+48 790 324 404

mail

biuro@kantower.pl

Menu