zdjecie glowne 1

DEWELOPER Z KATOWIC – FIRMA KANTOWER

Posiadanie własnego domu stanowi cel życia wielu osób, które usamodzielniają się i zakładają rodziny. Samodzielne budowanie nie zawsze jest najlepszym wyborem, gdyż nie tylko niesie za sobą wyższe koszty, ale też często znacznie rozciąga się w czasie. W realizacji planów i osiągnięciu celu pomagają deweloperzy. Kantower jest spółką, która rozwija działalność w dwóch kierunkach. Realizujemy inwestycje budowlane jako doświadczony i godny zaufania deweloper. Jednocześnie mamy świadomość, że zakup domu jest poważną decyzją, która wiąże się z wysokimi nakładami finansowymi. Dlatego wykorzystując nasze doświadczenie i znajomość rynku produktów finansowych, pomagamy Klientom w uzyskaniu atrakcyjnych kredytów.

NIERUCHOMOŚCI DEWELOPERSKIE

Inwestycja Będzin Grodziec jest przykładem zespołu nieruchomości, które charakterem wpisują się w klimat nowoczesnych, komfortowych i energooszczędnych domów dla rodzin.  Wyróżniają się one nowoczesną architekturą, wygodnym rozkładem pomieszczeń i niezwykle ergonomicznymi metrażami. Dzięki staraniom projektantów oraz ekipy wykonawczej powstaje wyjątkowe miejsce, gotowe spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Nasze nowe domy znajdują się bardzo blisko centrum a ich umiejscowienie zapewnia doskonałą komunikację z miastami ościennymi, jak Katowice czy Sosnowiec.

Nasze domy wyróżniają:

  • przestronne tarasy,
  • wygodne i nowoczesne rozkłady pomieszczeń,
  • dwustanowiskowe garaże na poziomie piwnic,

Mierzymy wysoko. Działamy pewnie.

  • wykorzystujemy najlepsze materiały do budowy domów,
  • stawiamy na ergonomie i funkcjonalność,
  • współpracujemy tylko z najlepszymi.

ATUTY INWESTYCJI:

NOWA INWESTYCJA – PEWNY DEWELOPER

Kantower to spółka, która od lat działa z sukcesem na rynku nieruchomości. Zajmujemy się realizacją wysokiej jakości inwestycji mieszkaniowych, budowanych w atrakcyjnych, przyjaznych do życia miejscach. Nasze nieruchomości deweloperskie gwarantują mieszkańcom bezpieczeństwo i wysoki komfort. Starannie dobieramy lokalizację, w której uwzględniamy dostęp do infrastruktury oraz komunikacji, jak i materiały, a także podwykonawców. Kupujący nasze nieruchomości mogą liczyć na indywidualnego doradcę finansowego, który pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową oraz skompletować wszystkie potrzebne dokumenty. Kantower realizuje inwestycję ze środków własnych, dzięki czemu Klient ma 100% pewności przy zakupie wybranego obiektu. Tereny, na których powstają nieruchomości deweloperskie, są wyłączną własnością naszej firmy. Wszystkich zainteresowanych kupnem domu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

LOKALIZACJA

Będzin Grodziec – inwestycja w zasięgu Twojej ręki

15minut

Spacerem na Wzgórze „Dorotka”

Przystanek autobusowy

Pod domem

25 minut

Pieszo do dworca kolejowego

20 minut

Dojazd do lotniska w Pyrzowicach

10 minut

Drogi do centrum Katowic

Będzin to idealne połączenie!

Katowice – 10 minut
Sosnowiec – 5 minut
Dąbrowa Górnicza – 15 minut
Siemianowice Śląskie –12 minut

Nasze nowe domy w zabudowie bliźniaczej położone są w Będzinie Grodźcu, niedaleko Wzgórza św. Doroty, tzw. Dorotki. Inwestycja znajduje się w spokojnej i cichej okolicy. Pierwszy etap budowy obejmuje dwa budynki w zabudowie bliźniaczej, wykonane z największą starannością. Do budowy i wykończenia wykorzystano doskonałej jakości materiały, a projekt zachwyca innowacyjną koncepcją i elegancją. Budynek charakteryzuje się nowoczesnym designem, dzięki czemu każdy zainteresowany kupnem nieruchomości znajdzie coś dla siebie.

KONTAKT


Osoba kontaktowa

Dominika Łachan
specjalista ds. sprzedaży

+48 515 877 383

d.lachan@kantower.pl

Siedziba firmy

KANTOWER SP. zo.o.
ul. Porcelanowa 23M
40-246 Katowice

biuro@kantower.pl

Poniedziałek-Piątek
9:00-17:00

Adres inwestycji

location_on

Walerego Wróblewskiego 2

42-506 Będzin

Prosimy o kontakt telefoniczny
w celu umówienia spotkania
na terenie budowy.

Menu